Bez jakých doplňků se ke kočárku neobejdete?

Čekáte – li narození miminka a pořizujete všechny potřebné věci, určitě se zabýváte také výběrem správného kočárku. Je dobré si ale uvědomit, že samotný kočárek vám nestačí. Aby se vaše děťátko cítilo pohodlně a bezpečně v průběhu různých ročních období, je třeba pořídit ještě různé doplňky ke kočárkům. Poradíme vám, jak se zorientovat v široké škále doplňků ke kočárkům, dozvíte se, které praktické doplňky by vám určitě chybět neměly.

Deky

Dětské deky se vyrábí z různých materiálů, na trhu najdete deky vyrobené ze 100% bavlny, biobavlny nebo fleecu či akrylu. Praktické jsou třeba oboustranné deky, které kombinují jemnost bavlny a hřejivost fleecu. Deky najdou uplatnění nejen v kočárku, ale také v postýlce, autosedačce nebo jako pohotovostní přebalovací podložka.

Vložné tašky

Univerzální přenosné vložné tašky můžete použít do jakéhokoliv kombinovaného nebo sportovního kočárku. Vybrané modely nabízí vnitřní povrch z příjemného bavlněného materiálu a vnější povrch ze speciálního omyvatelného materiálu. Praktickou součástí tašek jsou popruhy na přenášení, pevné dno nebo odepínací horní díl, takže vložná taška může sloužit také jako fusak do kočárku.

Kabelky

Kabelky, nebo také přebalovací tašky si můžete pořídit v designu, který se bude hodit k vašemu kočárku, jsou praktické na procházky a výlety, můžete do nich uložit plenky, oblečení, jídlo, pití nebo hračky. Speciální izotermické tašky jsou skvělé pro uložení kojeneckých lahví a příkrmů, nabízí praktické vnitřní kapsy pro přehledné uložení věcí. Kabelky se dají nosit přes rameno, nebo zavěsit na madlo kočárku.

Nánožníky

Nánožníky si můžete pořídit přímo na míru vašemu kočárku, nebo univerzální, které se hodí na různé typy kočárků. Používají se především na golfové a sportovní kočárky. Vnější vrstva nánožníku je nepromokavá a vnitřní nabízí pohodlné zateplení. Vaše děťátko ochrání proti dešti, sněhu a zejména nepříjemnému větru.

Pláštěnky

Pláštěnka je nezbytným doplňkem kočárku, zajistí ochranu před deštěm, sněhem i větrem. Vybrat si můžete z originálních nebo univerzálních pláštěnek na kočárek, a to jak pro hluboké, tak i pro sportovní kočárky. Vybrané modely mají také praktická okénka pro snadnou péči o děťátko.

Síťky proti hmyzu

Hlavně v létě oceníte moskytiéry, neboli síťky proti hmyzu, které se vyrábí z jemného monofilu. Můžete si vybrat z široké nabídky univerzálních či originálních síťek na konkrétní modely kočárků, nebo také moskytiéry na kočárky pro dvojčata. Moskytiéru jednoduše nasadíte přes střechu kočárku, ochrání vaše děťátko před obtížným hmyzem.

Slunečníky

Další letní nezbytností je slunečník, na trhu jsou k dispozici univerzálně použitelné slunečníky, například čtvercový slunečník Casualplay. Vybrat si můžete z široké škály barev, univerzální slunečníky se hodí na kočárky s kulatou i oválnou konstrukcí, díky speciálnímu kloubu lze slunečník libovolně polohovat.

Fusaky

Do zimní výbavičky pro vaše děťátko určitě zařaďte také teplý zimní fusak. Na trhu najdete různé barevné kombinace a modely vhodné do různých typů kočárků. Fusaky nabízejí hřejivou izolační vrstvu, správný fusak by měl být teplý, dostatečně velký a dobře padnoucí do vašeho kočárku.

Add your comment